pátek 17. února 2017

Scrapbooking jinak

Tak tahle rubrika se mi celý rok úspěšně vyhýbala… nebo to bylo naopak? To je jedno, protože výsledek byl stejný. Když jsme ve Frankfurtu s Alonou a Valikou u kávičky probíraly, co máme v únoru za úkol a já si posteskla, že mám poprvé právě tuto rubriku a vůbec, ale vůbec nevím, co do ní dám, jedna z holek (opravdu si nemůžu vzpomenout která) říká: “Ty jsi ji neměla ani jednou a já třikrát! Nespravedlnost!” :-) Tak jsem se jen tak uchechtla. Obě ji měly loni dvakrát ;-), ale to je nepodstatné… podstatný je dnešní článek. Takže… tady je můj SC jinak.

V kanceláři hned vedle telefonu mám takový stojánek, ve kterém mám zapsaná telefonní čísla. Mám jej již opravdu, ale opravdu dlouho. A i když většinu telefonních čísel si pamatuju nebo je mám uložená ve služebním mobilu, občas je potřeba prohledat i tento záznamník. Právě dnešní článek byl impuls k tomu, abych si jej trochu ozdobila a nehleděla na prázdné listy nebo telefonní čísla, ještě by se mohlo stát, že bych si je taky časem zapamatovala :-))).Domů jsem si vzala pár stráneček, vytáhla zbytky čtvrtek ze všech možných kitů, vytiskla fotky a pustila se do práce.


Všechny papírky jsou v takové fólii. Tu jsem nepotřebovala, takže šla do koše. Abych věděla, jaký rozměr budu potřebovat a kde mám vyřezat otvory pro zavěšení, tak jsem si každý papírek nalepila na čtvrtku, ořezala na řezačce a skalpelem vyřezala otvory. Pak jsem přilepila druhou stranu.Potom už jsem jen různě kombinovala fotky a zdobila. Celkem jsem si vybrala 12 fotek, takže by se dalo říct, že každý měsíc můžu čučet na jinou fotku :-))).


Kartičky s fotkami jsem různě zavěsila na stojánek.
A tady už foto přímo z kanceláře (omlouvám se za kvalitu, ale v kanceláři máme hodně umělého světla, tak není možné vyfotit telefonem hezkou fotku).


Děkuji za vaši návštěvu!
Žádné komentáře:

Okomentovat