čtvrtek 11. února 2016

Simple kit - únor

Na letošní mám v design teamu Papero amo na starosti návody na tvorbu stánek ze simple kitu. Únorový simple kit si můžete detailně prohlédnout zde. Se simple  kitem už pracuje Valerire, která z něj vyrábí přáníčka. Podívat se můžete zde

Není tak úplně valentýnský, ale hodně LÁSKY v něm rozhodně je! 


"… ty a já"
 1. Jako podklad si vezměte čtvrtku s čísly.
 2. Z modrozelené putíkaté čtvrtky si uřežte obdélník o velikosti cca 15x20 cm a přilepte ji na podklad cca 8 cm od levého okraje a cca 5 cm od horního.
 3. Obdélník o velikosti cca 10x15 cm si uřízněte z černobílé pruhované čtvrky. Pak jej přilepte přes puntíkatou čtvrtku cca 3 cm od horního okraje a cca 4,5 cm od levého okraje podkladové čtvrtky.
 4. Fotku o velikosti 9x13 cm v orientaci na výšku nalepte přes pruhovanou čtvrtku cca 1,5 cm od horního a levého okraje puntíkaté čtvrtky.
 5. pásku kartiček PA si jednu vyberte a nalepte ji levým horním rohem přes pravý dolní roh fotky.
 6. Na závěr přilepte chipboardová srdíčka.


Pokud se vám nelíbí/nehodí čtvrtka s čísly, tak ji můžete otočit a použít růžovou stranu. A také můžete otočit i puntíkatou čtvrtku. Vznikne vám více holčičí stránka :-).


"Děkuji, že jsi"
 1. Na podklad druhé stránky si vezměte růžovou hnědou.
 2. Z bíločerné křížkové čtvrtky si uřízněte pruh o šířce cca 10 cm a přilepte jej cca 1,5 od spodního okraje podkladové čtvrtky.
 3. pásku kartiček PA si vyberte jedno ze srdíček, vystřihněte a přilepte na křížkovou čtvrtku cca 1 cm od levého okraje a cca 0,5 cm od dolního okraje.
 4. acetátové čtvrtky si vyřízněte nápis, který se vám líbí a přilepte jej (nejlépe lepidlemGlossy Accents, které naneste pod písmenka, aby nebylo vidět) přes celou šířku křížkové čtvrtky cca 3,5 cm od pravého okraje.
 5. Fotku o velikosti 10x15 cm v orientaci na šířku přilepte na křížkovou čtvrtku cca 5 cm od levého okraje a cca 3 cm od dolního okraje.
 6. Černým razítkovacím inkoustem natiskněte na podkladovou čtvrtku razítko cca 7 cm od levého okraje čtvrtky a cca 0,5 cm od horního okraje fotky.
 7. Papírovou rozetu nalepte přes pravý horní okraj fotky.


Místo jednoho pruhu křížkové čtvrtky můžete nalepit pod fotku 3 proužky o šířce 3 cm s 1,5 cm rozestupem.


Děkuji za vaši návštěvu!


Žádné komentáře:

Okomentovat