čtvrtek 8. ledna 2015

Co je nového...

Ke konci roku jsem zamýšlela nad svým tvořením a zdá se mi, že jsem se trochu zasekla u Project life a nic jiného nedělám… ano, ještě každý měsíc dvě stránky z CREATIVE kituProject life mě moc baví a rozhodně chci pokračovat, ale taky bych čas od času chtěla vytvořit i něco jiného. Takže jsem se rozhodla, že opráším svůj art journal. V červnu 2013 jsem si vyrobila svůj vlastní blok na art journal a dokonce jsem si uděla dvě dvoustrany. Ale nějak to nebylo to pravé… měla jsem málo vhodného materiálu, tak jsem zase brzo skončila.  Po workshopu s Kasiou  jsem si dokoupila nějaké další mixed media materiály a pomůcky (sice to pořád není kdoví co, ale pro začátek č. 2 to snad bude stačit :-)), tak jsem si řekla, žekaždý měsíc vyrobím jednu dvoustranu.Pravidelně nakukuju na blog k Vicky, jestli náhodou nemá nové art journal video, takže mám i spoustu inspirace.

A hlavně! Zatím mám i odhodlání, že každý měsíc opravdu něco do svého art journalu “vykouzlím”. No a když jsem teď vše zveřejnila, tak mi ani nic jiného nezbývá :-).

Tak co vy? Přidáte se ke mně a vytvoříme každý měsíc stranu nebo dvoustranu v art journalu? Denisa vám minulý týden ukázala, jak si vyrobit art journal cover , tak neváhejte!


6 komentářů:

 1. To je super nápad, Leo! Přesně vím, co myslíš :-) Pro mě byly dobrou volbou i visačky podle Tima Holtze. I když jsem nedělala všechny, ale když byl čas, tak jsem si jí zkusila. A Art Journal je skvělá volba ... ve tvoření tě nijak neomezuje, můžeš zkoušet nové techniky :-) Tak se těším na tvé stránky z tvého Art Journalu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, nad visačkama jsem taky přemýšlela, ale nějak jsem nevěděla, kam s nima. Art Journal mi přišel jako dobrá volba, když už ho vlastně mám :-)

   Vymazat
 2. Leo, jdu do toho s Tebou! Na Vicky také ráda koukám a třeba někdy si vytvořím i ty její krásné šálky:-) Takže leden je v plném proudu a je čas přemýšlet, co bych chtěla mít ve svém Art Journalu! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danuš, to je super! Já už jsem lednovou dvoustranu začala ;-)

   Vymazat
  2. Tak už mám hotovo! :-) Ale jen jednu stranu. Kdy bude termín "publikování"? :-)

   Vymazat
  3. Hotovo:) http://dankafoto.blogspot.cz/2015/01/art-journal-s-leou.html

   Vymazat