čtvrtek 31. července 2014

Challenge Papero amo

Na konci každého měsíce je na blogu Papero amo vyhlášená nová challenge pro nadcházející měsíc. Zadání té srpnové jsem měla na starosti já. A co jsem vymyslela?

CO JSEM DĚLALA 16. 7. 2014 


Prázdniny jsou v plném proudu a my už bohužel máme jejich polovinu za sebou. Léto a krásné počasí samo vybízí k různým aktivitám. A mě tedy zajímá, co se děje právě u vás. Konkrétně tedy ve středu 16.7.2014. Vytvořte tedy jakýkoliv projekt, na kterém bude zachyceno, čemu jste se věnovaly/i právě tento den. A aby jste neřekly, že jsem na vás jak na cizí :-), tak vám dám toleranci plus mínus 3 dny!

ZADÁNÍ

Vytvořte stránku, přání nebo jiný papírový projekt:
  • Téma: “Co jsem dělala 16.7.2014”
  • Podmínka: Na projektu použijte pěnová písmenka a také vidětelně umístěte datum.
  • Posílejte Vaše soutěžní projekty do půlnoci 27.8.2014 na email atelier@paperoamo.cz s předmětem CHALLENGE.
  • Fotky budou vystaveny 28. 8. a vítěze vyhlásíme 31. 8. 2014


VÝHRAJá jsem právě v tomto týdnu měla dovolenou a ve středu 16.7.2014 jsem jela se synovcem Patrikem na výlet do ZOO Olomouc. 


Jako základ jsem jsem použila bílou hladkou čtvrtku, kterou jsem pocákala sprejem. Na čtvrtku jsem nalepila proužky různě barevných papírů ladících k fotkám. Ty jsem paknarazítkovala textovým razítkem a černým inkoustem. Dozdobila kolečky a trojúhleníčky ze stejných papírů, washi páskou, razítky, enamelkami.


Podmínku jsem splnila nalepením nadpisu z oranžových pěnových písmenek  a na datum jsem použila zase zelená písmenkaTěším se na vaše projekty!Žádné komentáře:

Okomentovat