pátek 17. ledna 2014

DIY chipboards

V dnešním pravidelném pátečním DIY návodu pro Papero amo si vyrobíme chipboards, které určitě využijetenejen pro váš project life, ale také na scrapbookové stránky nebo přáníčka :-).

BUDEME POTŘEBOVAT:
zbytky čtvrtek
vyřezávací šablony nebo raznice
lepidlo
big shot


Z vyřezávacích šablon si vyberte takové, jaké se vám budou nejvíce hodit. Já jsem vybrala spíšemalé tvary, které jsem následně použila na jedné kartičce v mém Project life. Pokud nemáte big shot a vyřezávací šablony, můžete použít raznice, výsledek bude úplně stejný :-)


Připravte si čtvrtky, které se vám budou barevně nejlépe hodit k vašemu projektu. Tady skvěle využijete zbytečky, které si určtě schováváte na podobné příležitosti se slovy: Co kdyby se to náhodou někdy hodilo - Právě teď se to hodí ;-) Na jeden chipboard budete potřebovat 4 stejné výřezy/výseky ve stejné barvě.


Jakmile budete mít výřezy/výseky připravené, přilepte je k sobě lepidlem a chipboards jsou hotové! Nyní ji stačí přilepit na váš projekt :-) 


Výhodou takových to ručně vyrobených chipboards je, že si můžete připravit zrovna takové, jaké se vám právě hodí. Pokud si vyrobíte třeba malé visačky, jako já, můžete je dál razítkovat a zdobit. Je to jen a jen na vás a váší fantazii :-)


A tady už je malá ukázka chipboards na kartičce v project life :-) Zbytek je zatím tajný, ten vám ukážu někdy příště ;-)

 
Děkuji za návštěvu :-)


2 komentáře: