sobota 18. května 2013

Coffee time

Květnovou challenge Papero amo jsem si opět pojala zcela po svém :-). Nijak se netajím tím, že jsem líná vařit… Nikdo a nic mě k tomu nenutí, takže když se mi nechce, tak prostě nevařím. To ovšem neznamená, že vařit neumím :-). Kdysi mi taťka po mnou uvařeném obědě říká: „Ty jsi tak šikovná, když se ti chce. Jenom škoda, že se ti tak málo chce.“ Takže představa, že budu muset nějaké jídlo uvařit byla skoro děsivá :-).  Ale nakonec jsem to vyřešila šalamounsky…  Jediná věc, na které si opravdu kdykoliv pochutnám a nemám problém ji uvařit je káva. Od vždycky mám kávu pouze na chuť a nejlepší je ta, kterou si uvařím sama :-).
A můj recept na opravdu dobrou kávu?
K mléku přidávám smetanu s příchutí irského krému.

Na podklad stránky jsem na různá místa použila šablonu, kterou jsem oťupala šedým Distress inkoustem.

Celou stránku jsem pokapala gessem smíchaným s fialovým inkoustem Distress, odstín Dusty Concord. Bylo to moje první použití gessa na stránce!
No a pak už jsem jen vrstvila,  přidávala, ubírala, dokud jsem nebyla s výsledkem spokojená. Na závěr jsem na stránku umístila nadpis. Vždycky jsem zásadně byla proti anglickým nápisům, jenže… víc se mi prostě líbilo coffee time než čas na kávu, kávy čas, apod. Písmenka jsem použila pěnovou abecedu od Amy Tangerine a obarvila jsem je fialovou akrylovou barvou.
 Děkuji za vaši návštěvu a užívejte víkend!2 komentáře:

  1. Leo, gratuluju k perfektnímu využití gessa! Je to jednoznačně detail, který celou stránku ozvláštnil, oživil. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji! Musela jsem vzít gesso na milost, už to byla skoro nutnost ;-)

    OdpovědětVymazat