středa 20. února 2013

5 essentials

Vyzkoušela jsem si, jak se dá vyrobit přání jen za použití 5 scrapbookových pomůcek. Samozřejmě jsem nepočítala řezačku, nůžky či lepidlo, to bychom se daleko nedostaly :-) Podívejte se, jak  jsem si s tím poradila a vyzkoušejte si něco podobného samy - třeba právě omezený počet možností pomůže vaší kreativitě!

Nad příspěvkem do této rubriky jsem přemýšlela docela dlouhoAť jsem vymyslela cokoliv, stále jsem převyšovala zadaný počet pěti pomůcekNakonec mi pomohlo to, že Papero amo je eshop, který se zabývá také výrobou svatebních oznámení, přání a jiných krásných věcí se svatbou spojených. Vzniklo tedy svatební přáníčko, na kterém jsem zároveň využila nové razítko, které jsem si objednala od jedné moc milé paní a pomohla tak dobré věci :-)

Na jeho výrobu jsem potřebovala těchto 5 essentials, neboli 5 nezbytností:
 • cling razítko s motivem srdce
 • bílý křídový inkoust Color Box
 • okrajovou raznici
 • embossovací kapsu
 • režný motouzek

Při výrobě jsem neustále myslela na to,abych použila jen těchto 5 věcí, a to bylo velice těžké… Když jsem natiskla razítko, tak jsem málem pro krásnější efektsahala po bílém embossovacím prášku… Pak jsem najednou v ruce držela kleště, kterými jsem chtěla zaoblit rohy, ale včas jsem se zarazila… Nakonec jsem chtěla vše dozdobit bílými perličkami. Ale byla to zábava! Takže určitě něco podobného vyzkoušejte a třeba překonáte samy sebe, tak jako já :-)
Děkuji za návštěvu a vesele tvořte :-)
Vyrobeno pro www.paperoamo.cz

5 komentářů:

 1. Tak už vím, kdo mi to krásné razítko vyfoukl. ;) Ale rozhodně se dostalo do dobrých rukou, skvělé využití, Leo. Tleskám! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji Petro! :-) jsem byla rychlejší... :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné! Přiznej se, nedozdobilas po vyfocení?:o))))

  OdpovědětVymazat
 4. Veru, nene... nechala jsem to tak :-) Ale napadlo mě to :-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Napadlo mě to stejné co Verču, jestli jsi pak nepřizdobila :-)
  Ty razítka jsou super, parádně jsi je využila.

  OdpovědětVymazat