čtvrtek 21. června 2012

Dámská jízda

Když jsem poprvé viděla stránku, která byla určená pro lift na blogu Pretty Papers, tak jsem se trochu zalekla, protože jsem zatím neděla stránku s pěti a více fotkami. Ale je to challenge, tak jsem si řekla, že tohle musím zvládnout. Už delší dobu jsem měla v plánu scrapnout fotky z nějaké akce s kamarádkami. Pro tento lift se mi skvěle hodily fotky z loňské prosincové dámské jízdy. Vyvolat jsem si je nechala černobíle.
Podkladovou čtvrtku jsem zvolila od My Mind´s Eye - ON THE BRIGHT SIDE "Grey Wood". K šedému podkladu jsem vybrala červenou, jemně strukturovanou, čtvrtku, aby nebyla stránka smutná.
Teď přišel na řadu ten úplně nejtěžší krok… Teda aspoň pro mě – puntičkáře, kterému musí všechno přesně vycházet :o) Seříznout všech pět fotek do stejné velikosti. No… trvalo mi to snad dvě hodiny :o) U Didi v rezervaci mám novou řezačku (mimochodem už ji mám doma a je fakt skvělá :o)), takže jsem si pořád představovala, jak by bylo báječné, kdybych ji už měla doma :o)) Fotky mi pořád velikostně nepasovaly, ale nakonec jsem zvítězila.
Text jsem si připravila ve Wordu a vytiskla na tiskárně. Původně jsem zkoušela text napsat ručně, ale vůbec se mi to nelíbilo. S psaním textu jsem na tom stejně jako Didi… Moc se mi líbí text psaný rukou, ale ne tou mojí :o).
Ke zdobení stránky jsem použila bílou papírovou květinku, červenou svorku, samolepicí perličky, bílé gelové pero a černé mini svorky. Na závěr jsem ještě musela splnit podmínku červnové challenge, a to šití. Na šicím stroji jsem bílou nití obšila stránku cca 1,5 cm od okraje. Jenže jsem nějak zapomněla předem zjistit, jestli bude bílá nit na šedém podkladu vidět… A co myslíte? Nebyla :o) Tak jsem znovu zasedla ke stroji a stránku ještě obšila černou nití. Trochu jsem měla obavu, abych tím celou stránku nepokazila, ale naštěstí to dopadlo dobře :o)
Děkuji za návštěvu a vesele tvořte :o)

Žádné komentáře:

Okomentovat