sobota 14. dubna 2012

Jarně svatební stránka

Na dubnové tvoření pro challenge jsem se moc těšila, protože jsem věděla, že si jarní téma určitě užiju. Když jsem viděla barevnou paletku, kterou Didi pro tuto challenge vybrala jako podmínku, tak jsem si hned vzpomněla na svatební fotku mé kamarádky schovanou v šuplíku. Byla přímo dokonalá!
Nejdřív jsem si říkala, jestli není divné srapnout si do alba kamarádčinu fotku. Ale pak jsem usoudila, že není. Fotku jsem dostala a kdybych používala klasická alba, tak by v něm měla jistě své místo. Navíc se kamarádka vdávala v dubnu :-)
Takže jsem se do toho pustila. Kompozici jsem se rozhodla udělat podle sketche, který je v lednovém čísle časopisu Scrap365. Ovšem malinko jsem si ji upravila.
Abych dodržela barevnou paletku, tak jsem si jako podkladovou čtvrtku vybrala tmavě šedou Bazzill Basics - Grasscloth WHIPPED MOUSSE. Tu jsem se snažila zjemnit krémovou čtvrtkou Bazzill Basics - Grasscloth MYSTIQUE, z níž jsem pomocí Big Shotu a šablon Sizzix VINTAGE LACE a Nellie Snellen - MULTI FRAME FLOWER CIRCLE vyřezala ozdobné kolečko a krajky. Společně s fotkou jsem si vše rozložila na stránku a po očku pomrkávala po vybraném sketchi. Až jsem byla s výsledkem spokojená, vše jsem přilepila. Na dozdobení stránky jsem použila zelené papírové květinky, šedé papírové růžičky a zelené kovové svorky.
Zelené květinky jsem spojila šedou svorkou a umístila do levé části stránky tak, abych zakryla shluk papírových krajek. Zelené kovové svorky jsem libovolně rozmístila po stránce. Stejně tak i šedé papírové růžičky. Na nadpis jsem použilakartonová písmenka od KETY, která jsem obarvila distress inkoustem odstín Peeled Paint a zvýraznila lakem Crackle Accents. Ozdobné kolečko v rohu fotky se mi pořád zdálo nějaké prázdné, tak jsem jej dozdobila samolepicími perličkami.
Stránka v závěru vypadá docela jednoduše, ale já jsem si s ní hrála skoro celé odpoledne :o)
MATERIÁL A POMŮCKY:
Děkuju za nakouknutí :o)


2 komentáře:

  1. Leo, nádherná stránka. Líbí se mi na mí úplně všechno. Fotka krásně ladí. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc děkuju Mileno :o) Ta fotka sedla k tématu :o)

    OdpovědětVymazat