čtvrtek 2. února 2012

Čokoládové přání

Dovolte mi, abych vám představila svůj úplně první přáníčkový sketch, který jsem sama navrhla. No a jak vznikal samotný sketch a pak přání podle něj? Nejdřív jsem si jej načrtla na papír, pak jsem zkusila vyrobit přání, a když  jsem zjistila, že se mi dobře tvořilo, tak už jen zbývalo dát sketchi nějakou grafickou podobu. Graficky sice moc zdatná nejsem, ale stačilo se poptat na správných místech a i tohle bylo brzo vyřešeno :-)
Pro začátek jsem zvolila čtvercový základ přání. K čokoládovému tématu se mi nejvíce hodila barevná čtvrtka z úžasné sady Paris & Co. od My Mind’s Eye. Pro zvýraznění jsem ji doplnila tmavě hnědou čtvrtkou. Na obdélník jsem se rozhodla použít embossovanou vanilkovou čtvrtku, opět orámovanou hnědým podkladem. Hnědým inkoustem jsem na vanilkovou čtvrtku 2x natiskla motýlka ze sady razítek a vyřezávacích šablon od Hero Arts a Sizzix. Jednoho motýlka jsem na Big Shotu vyřezala pomocí motýlkové šablony, druhého pomocí oválové šablony Nellie’s Choice. Stejnými šablonami jsem z hnědé čtvrtky vyřezala i rámeček, který jsem přilepila na oválek s natištěným motýlem. Vyřezaného motýla jsem pomocí Glossy Accents přilepila na oválek, křidýlka jsem podlepila 3D pěnovými čtverečky, tělíčko je dozdobeno samolepicími kamínky.
Z hnědé čtvrtky jsem si pak uřízla pruh, který jsem doplnila béžovou bavlněnou krajkou a všechny připravené části jsem zkompletovala podle sketche. Na závěr zbýval jen text, který mi dal docela zabrat. Protože doma nemám tiskárnu, tak jsem na proužek vanilkové čtvrtky napsala hnědou gelovou fixou "gratulujeme!". Hnědá patří mezi mé oblíbené barvy, takže jsem si výrobu přání velice užívala a už se moc těším na projekty, které podle sketche vytvoříte vy :-)
Děkuju vám za nakouknutí :o)

Žádné komentáře:

Okomentovat