neděle 21. srpna 2011

Jak scrapařky bojují s draky :-)

Úžasný blog sepsala Klárka a já jí tímto děkuji :o)
Je to mu už více jak měsíc, kdy se hoplky (hantýrkou klubu Pretty Papers - holky, co rády plkají) setkaly na jihu Čech. Naproti jiným "scrapsrazům" nebyl naplánovaný žádný jasný program, ani žádné utrácení nad bednami scrapmateriálů ... plán byl: odpočinout si, poznat se, plkat a možná si poskládat exploding box :-).

Kdo? No přece MY :-)

My = Lenka (U Pampelišky), Petra (Tapeva), Irena (Agata40), Klára (Kloksijde), Verča (Vonver),
Olga (Helge), Lea (Ael), Didi (Pretty Papers), Maruška (Astala), Markéta (dilnička u Markéty) a děti Martinka, Ema a Terezka

Ve stylu rčení člověk míní, život mění ... se na exploding box vůbec nedostalo a místo toho jsem okupovaly Big shot a všechny navezené vyřezávací a embossovací šablony. Hlavním hřebem celého našeho setkání, se ale stala snaha obkoukat, jak to ta Helge (Olinka) s těmi draky (rozuměno v naší hantýrce alkoholové barvy Adirondack) válí. A že to bylo pokoukáníčko, mnohé nás zprvu nechápalo, pak nevěřícně koukalo, že jako jo a když nám nakonec po tom všem chvíst sem to - chvíst sem tamto :-) Helge dovolila dokonce si to i vyzkoušet a na chvíli okupovat její lahvičky ... bylo o zábavu postaráno, ještě když tomu bylo k dispozici razítko námi všemi obdivovaného "xichtu".

Takto to vypadalo, když se tvořilo, zaujatě rozmazávalo lížkem (rozuměno technický LÍH), ťupkalo, foukalo, razítkovalo atd.
 Zde "draci" a má hromada "xichtů" (jsem to razítko zneužila teda řádně :-)
 A zde dílka, která se pomocí této jednoduché, kreativní techniky dají z jednoho motivu obličeje vytvořit...

1. Helge
2. Pampeliška
3. Astala
4. Vonver
5. Lea

6. Kloksijde
7. Didi
8. Agata40
Tímto způsobem jsme myslím hromadně propadly kouzlu alkoholových barev ... :-). Děkujeme Ole za půjčení jejího úžasného razítka a alkoholových lahviček :-)

A já ještě jednou děkuju všem hoplkám za to, že jsem s nima mohla strávit úžasnej víkend :o)


Žádné komentáře:

Okomentovat